Competitie Seizoen 2016-2017 1e klasse Regio Zuid

Hieronder is de stand te zien van de 1e klasse Regio Zuid waarin de wedstrijdzwemploeg van HZV Lutra in het seizoen 2016-2017 uitkomt.
Op de KNZB site is het actuele overzicht van de competitiestand te zien ga hiervoor naar: KNZB 1e klasse Regio Zuid.

(Als je op het punten totaal van een ronde klikt worden de details van de wedstrijd getoond)

Plaats Club Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Totaal
1Patrick-De Roersoppers (SG)3342,363500,983291,953632,0813767,37
2Scheldestroom3381,283511,873295,873671,3713860,39
3Zwemclub Koewacht3377,463481,853347,673750,6313957,61
4Hydra3371,963561,203382,643725,8714041,67
5De Biesboschzwemmers3410,013626,343374,203806,7114217,26
6Nederweert3374,083595,273420,893833,3514223,59
7De Krabben3568,233542,433443,413794,2414348,31
8De Honte3476,033646,303440,233899,7514462,31
9De Rog3425,283762,223429,033876,8314493,36
10WZV3469,163701,913514,683838,2414523,99
11De Vennen3509,083680,573549,103890,9214629,67
12DZT'623593,113750,593543,693867,4814754,87
13Lutra3586,45 (13) 3754,38 (13)3558,84 (14)3876,65 (10) 14776,32 (13)
14AquAmigos3596,423795,923474,093957,9614824,39
15ZPC De Zeeuwse Kust 23660,053732,393636,663885,4314914,53
16Brunssum3574,313852,333654,503905,1414986,28
17Nautilus3747,533916,143728,154090,2215482,04