Eindstand Seizoen 2016-2017 1e klasse Regio Zuid

Hieronder is de eindstand te zien van seizoen 2016-2017 van de 1e klasse Regio Zuid.

(Als je op het punten totaal van een ronde klikt worden de details van de wedstrijd getoond)

Plaats Club Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Totaal
1Patrick-De Roersoppers (SG)3342,363500,983291,953632,0813767,37
2Scheldestroom3381,283511,873295,873671,3713860,39
3Zwemclub Koewacht3377,463481,853347,673750,6313957,61
4Hydra3371,963561,203382,643725,8714041,67
5De Biesboschzwemmers3410,013626,343374,203806,7114217,26
6Nederweert3374,083595,273420,893833,3514223,59
7De Krabben3568,233542,433443,413794,2414348,31
8De Honte3476,033646,303440,233899,7514462,31
9De Rog3425,283762,223429,033876,8314493,36
10WZV3469,163701,913514,683838,2414523,99
11De Vennen3509,083680,573549,103890,9214629,67
12DZT'623593,113750,593543,693867,4814754,87
13Lutra3586,45 (13) 3754,38 (13)3558,84 (14)3876,65 (10) 14776,32 (13)
14AquAmigos3596,423795,923474,093957,9614824,39
15ZPC De Zeeuwse Kust 23660,053732,393636,663885,4314914,53
16Brunssum3574,313852,333654,503905,1414986,28
17Nautilus3747,533916,143728,154090,2215482,04


Uitslagen wedstrijden 2016-2017

Hieronder de wedstrijden gezwommen in het seizoen 2016-2017

Datum
Wedstrijd Vereniging Zwembad Uitslag
PDF
Uitslag
WEB
zondag 18-sep-2016Minioren / Junioren #1Thalassade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 2-okt-2016Competitie #1PSVPieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven
PDFWEB
zondag 9-okt-2016Junioren / Jeugd + senioren #1ZPK BudelZuiderpoortbad
Sportlaan 7, Budel
PDFWEB
zondag 16-okt-2016Swimkick / Minioren #1ZPK BudelZuiderpoortbad
Sportlaan 7, Budel
PDFWEB
zondag 13-nov-2016Competitie #2Thalassade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 27-nov-2016Minioren / Junioren #2HZV Lutrade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 4-dec-2016Limietwedstrijd OssArethusaGolfbad
Oss
PDFWEB
zondag 11-dec-2016Junioren / Jeugd + senioren #2DBDZIB
J. van Wassenaerstraat 70, Best
PDFWEB
zondag 18-dec-2016Swimkick / Minioren #2HZV Lutrade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 8-jan-2017
vrijdag 13-jan-2017
Brabantse Winter kampioenschappen #1Tempo/NjordPieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven
PDFWEB
WEB
zaterdag 14-jan-2017
zondag 15-jan-2017
Brabantse Winter kampioenschappen #2Tempo/NjordPieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven
PDFWEB
zondag 22-jan-2017Swimkick / Minioren #3 de DommelbaarzenDommelbad
Schijndelseweg 1-A, Boxtel
PDFWEB
zondag 5-feb-2017Junioren / Jeugd + senioren #3Njordden Ekkerman
Wal 152, Veldhoven
PDFWEB
zondag 12-feb-2017Competitie #3HZV Lutrade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 19-feb-2017Limietwedstrijd
Lange Baan
Hyronymus /
Zeester-Meerval
Pieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven
PDFWEB
zondag 12-mrt-2017Competitie #4HZV Lutrade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 19-mrt-2017Minioren / Junioren #3Thalassade Wissen
Keizerin Marialaan 1, Helmond
PDFWEB
zondag 2-apr-2017Junioren / Jeugd + senioren #4 Tempode Wedert,
Valkenswaard
PDFWEB
zondag 9-apr-2017Swimkick / Minioren #4Njordden Ekkerman
Wal 152, Veldhoven
PDFWEB
zondag 9-apr-2017Junioren Swimcup 2017PSVPieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven
PDFWEB
zondag 17-apr-2017Paassprint 2017Njordden Ekkerman
Wal 152, Veldhoven
PDFWEB
zondag 7-mei-2017Minioren / Junioren #4Njordden Ekkerman
Wal 152, Veldhoven
PDFWEB
zaterdag 20-mei-2017
zondag 21-mei-2017
Brabantse Zomer kampioenschappen #1District ZuidPieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven
PDF
Voortgang
WEB
zaterdag 27-mei-2017
zondag 28-mei-2017
Brabantse Zomer kampioenschappen #2 District ZuidPieter van den Hoogenband
Antoon Coolenlaan 1, Eindhoven.
PDF
Voortgang
WEB